Sharp Servis – 444 7 404

Olağanüstü çözüm önerileri ve müşteri memnuniyeti odaklı taktikleri ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Sharp Servis gelişen teknoloji ile gelişen yapısı ile hiçbir hizmetten sizleri yoksun bırakmamaktadır. Teknik servis sektöründe eksiği olmayan aksine fazlalığı olan bir firma yapısına sahiptir. Bu nedenle Türkiye’nin büyük illerinde Sharp markalı eşyaları arızalanan müşterilerimiz için tercih sırasında ilk sırada yer almaktayız. Teknik saha da rakiplerine oranla müşteri kitlesi fazla olan firmalardan biri olma özeliğimizle övünmekteyiz.

Sharp Servisi

Verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimiz için hep en iyisini istemekle yetinmeyip bunu uygulamaya koymak için bütün imkanlarımızı kullanmaktayız. Müşteri memnuniyeti anlayışı firmamızın en büyükten en küçüğe bütün birimlerinde mevcuttur. Alanında uzman olan personel ekibi ile sizlerin elektronik eşyaları için hep en iyi hizmeti vermek için yerimizde saymadan gelişmekteyiz.

Sharp Servis servisinden yararlandığınız her hizmet işçilikte dahil bir yıl boyunca garanti altındadır. Bu hizmetin içinde orijinal yedek parça garantisi de vardır. Firmamıza ulaşmak isteyen değerli müşterilerimiz için 444 7 404 numarası aktif olarak hizmet vermektedir. Servisimiz özel servis imkanı ile farkını ortaya koyarak sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimizi haklı çıkaran yapımız ile bizi tercih eden hiçbir müşterimiz şimdiye kadar pişman olmamıştır. Her anlamda bünyesini yenileyerek arızalarınıza kesin çözümler getirmeyi planlarken kalitemizden bir şey kaybetmeden yenilenmekteyiz. Bilinçli ve teknik servis konusunda beklentisi yüksek müşterilerimizle her zaman kalitenin adresi konumundayız.

Site Adresi : http://www.sharpservis.org/ DEVAMI İÇİN : Sharp Servis – 444 7 404

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s