İçerenköy Bosch Servisi – 444 1 494

İstanbul-İçerenköy Beyaz Eşya Servisi
İçerenköy, İstanbulun en güzide semtlerinden biri olmakla beraber sınırları çok geniştir. O yüzden böylesine güzide bir yere 1.sınıf bir Beyaz eşya servisi yakışır. Geniş bir aile olarak düşündüğümüz müşteri ağımıza 7/24 teknik destek sağlamak adına bir çağrı merkezimiz vardır. Sizlerle sınırsız iletişim ağı kurmaktan dolayı müteşekkir olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talep ve istekleriniz doğrultusunda her türlü beyaz eşya bakım ve onarım yapılmaktadır.

İçerenköy Bosch Servisi

Beyaz eşyanızın güvenli ellerde olması adına mühendislerimiz ve teknikerlerimiz her yıl periyodik olarak eğitim sürecinden geçmektedir. Bu güzide beldemizin güzel insanlarına yıllardır hizmet veren büyük ve güvenilir bir firma olduğumuz için çok gururluyuz. Müşteri memnuniyeti için var gücümüzle çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Siz olmazsanız bizde olmayız ilkesi ile beyaz eşya servisimiz sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Bosch Servis

Hizmette sınırımız olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Onarımı yapılan ürünler diğer bütün parçalarınında bakıma ücretsiz olarak tabi tutulduğunu da ayrıca belirtmek isteriz. İşte bu sebeplerden dolayı sizlerle uzun yılalrdır beraberiz. Bizim farkımız sizin farkınızdır. Asla kullanılmış parçalar kullanılmaz spot malzeme buludurulmaz. Onarıma ihtiyaç duyan her türlü beyaz eşyanız için İçerenköy şubemizde sizleri görmekten mutluluk duyaruz. Teknik ekiplerimiz size limitsiz 7/24 hizmet vermektedir. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızın da böylesine güzel bir belde de bu ekibin parçası olması vesilesiyle sizlerle iletişimde olması bizler için vazgeçilmez bir bütünü oluşturmaktadır.

Kaynak : http://www.icerenkoyboschservisi.net DEVAMI İÇİN : İçerenköy Bosch Servisi – 444 1 494

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s